Bastuset Harvia SAC10111 Svart
917 kr
Se priset!

SAC10111 Svart
917 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bastuset Harvia SAC10111 är ett stilrent, modernt bastuset som innehåller en skopa och hink med ett tydligt formspråk.
Varumärke
HarviaBeskrivning
Bastuset Harvia SAC10111 är ett stilrent, modernt bastuset som innehåller en skopa och hink med ett tydligt formspråk.
Recensioner
ThomasVerifierad köpare
för 1 år sedanSnygg och praktisk i bastun. Bra med långt handtag så man inte bränner sig över den heta ångan.
+ Välbyggd och fin finish
- Ingen
Egenskaper
| Varumärke | Harvia |
| Art.Nr. | SAC10111 |
| Bredd | 50 mm |
| Djup | 50 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Färg | Svart |
| Material | Stål |
| EAN-nr | 6417659023573 |




