Bastuset Harvia Svart Stål
1 898 kr
1 886 krSänkt pris!

Svart Stål
1 886 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bastutillbehör Harvia Svart Stål innehåller stäva och skopa i rostfritt stål samt en fukt- och temperaturmätare med tydlig display. Svart bastusetet passar alla bastuinredningar och ger den sista touchen. Rostfritt stål tål fukt- och temperaturförändringar väl och är ett långlivat material. Handtagen är i trä som inte värms upp och är behagliga att greppa.
Varumärke
HarviaBeskrivning
Bastutillbehör Harvia Svart Stål innehåller stäva och skopa i rostfritt stål samt en fukt- och temperaturmätare med tydlig display. Svart bastusetet passar alla bastuinredningar och ger den sista touchen. Rostfritt stål tål fukt- och temperaturförändringar väl och är ett långlivat material. Handtagen är i trä som inte värms upp och är behagliga att greppa.
Egenskaper
| Varumärke | Harvia |
| Art.Nr. | SA007 |
| Bredd | 0 mm |
| Djup | 0 mm |
| Vikt | 1,7 kg |
| Produkttyp | Bastuset |
| Djup | 0 cm |
| Bredd | 0 cm |
| EAN-nr | 6410082666805 |



