Bastuventil OPA Lumo Naturfärgat Trä
240 kr
Se priset!

Naturfärgat Trä
240 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bastuventil Naturfärgat Trä från OPA Lumo är en traditionell bastuventil i trä som gör ventilationen lättare i bastun. Ventilen regleras i sidled. Mått: 225x175x20 mm.
Varumärke
OPA LumoBeskrivning
Bastuventil Naturfärgat Trä från OPA Lumo är en traditionell bastuventil i trä som gör ventilationen lättare i bastun. Ventilen regleras i sidled. Mått: 225x175x20 mm.
Egenskaper
| Varumärke | OPA Lumo |
| Art.Nr. | 70400800 |
| Bredd | 225 mm |
| Djup | 20 mm |
| Höjd | 175 mm |
| Färg | Natur |
| Typ | Bastuventil |
| Material | Furu |
| EAN-nr | 6414675039298 |
