Dekorrast Tylö Classic Slim Al
Rek. pris 1 950 kr
fr.1 721 kr
Se priset!
Välj variant

Classic Slim Al
1 721 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorrast Classic Slim Al från Tylö är ett färdigbyggt dekorraster som skärmar av tomrummet mellan lavarna. Dekorrastret är gjort av finaste al och kan kapas på längden vid behov.
Varumärke
TylöBeskrivning
Dekorrast Classic Slim Al från Tylö är ett färdigbyggt dekorraster som skärmar av tomrummet mellan lavarna. Dekorrastret är gjort av finaste al och kan kapas på längden vid behov.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Tylö |
| Art.Nr. | 90394660T |
| Bredd | 1009, 1264, 1520, 1775, 2031, 2287, 2542 mm |
| Djup | 56 mm |
| Serie | Classic |
| Typ | Dekorrast |
| Material | Al |
| Yta | Hyvlad |
| Storlek | 56x1009, 56x1264, 56x1520, 56x1775, 56x2031, 56x2287, 56x2542 mm |
