Dekorrast Tylö Classic Slim Asp
Rek. pris 1 695 kr
fr.1 492 kr
Se priset!
Välj variant

Classic Slim Asp
1 492 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorrast Classic Slim Asp från Tylö är ett färdigbyggt dekorraster som skärmar av tomrummet mellan lavarna. Dekorrastret är gjort av finaste asp och kan kapas på längden vid behov.
Varumärke
TylöBeskrivning
Dekorrast Classic Slim Asp från Tylö är ett färdigbyggt dekorraster som skärmar av tomrummet mellan lavarna. Dekorrastret är gjort av finaste asp och kan kapas på längden vid behov.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Tylö |
| Art.Nr. | 90394620T |
| Bredd | 1009, 1264, 1520, 1775, 2031, 2287, 2542 mm |
| Djup | 56 mm |
| Serie | Classic |
| Typ | Dekorrast |
| Material | Asp |
| Yta | Hyvlad |
| Storlek | 56x1009, 56x1264, 56x1520, 56x1775, 56x2031, 56x2287, 56x2542 mm |

