Golvskyddsplåt Narvi 600x600 för Rund Ugn
Rek. pris 3 515 kr
3 131 kr
Se priset!

600x600 för Rund Ugn
3 131 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Golvskyddsplåt för Rund Ugn från Narvi är anpassad för runda ugnar som Kota VS, Kota Inari, Kota Luosto. Plåten är gjord av rostfritt stål och har ställbara fötter vilket gör att den kan installeras på ett trägolv.
Varumärke
NarviBeskrivning
Golvskyddsplåt för Rund Ugn från Narvi är anpassad för runda ugnar som Kota VS, Kota Inari, Kota Luosto. Plåten är gjord av rostfritt stål och har ställbara fötter vilket gör att den kan installeras på ett trägolv.
Om din bastu har golvvärme bör du använda en golvskyddsplåt till bastuaggregatet. Mått: 600x600x70-100 mm
Egenskaper
| Varumärke | Narvi |
| Art.Nr. | 802136 |
| Bredd | 600 mm |
| Djup | 600 mm |
| Höjd | 100 mm |
| Färg | Rostfri |
| Serie | Narvi |
| Justerbar | 70-100 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| EAN-nr | 6418530821363 |
