Skopa Harvia
199 kr
189 krSänkt pris!

Skopa Harvia
189 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Skopa från Harvia. Denna skopa från Harvia är en stilren och traditionell bastuskopa som passar trästävorna. Både skopor och stävor kommer i olika storlekar, så du hittar säkert en som passar din bastu.
Varumärke
HarviaBeskrivning
Skopa från Harvia. Denna skopa från Harvia är en stilren och traditionell bastuskopa som passar trästävorna. Både skopor och stävor kommer i olika storlekar, så du hittar säkert en som passar din bastu.
Egenskaper
| Varumärke | Harvia |
| Art.Nr. | SAC10640 |
| Bredd | 120 mm |
| Djup | 360 mm |
| Höjd | 80 mm |
| Färg | Trä |
| Vikt | 0,1 kg |
| Typ | Skopa |
| EAN-nr | 6417659004435 |
