Täcksida Tylö Classic Slim Al
Rek. pris 3 525 kr
fr.3 102 kr
Se priset!
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Täcksida Classic Slim Al från Tylö är en stilren täcksida för din bastu. Täcksidan passar i miljöer där bastulavarna inte avslutas mot en vägg eller annan plats där fästpunkter saknas.
Varumärke
TylöBeskrivning
Täcksida Classic Slim Al från Tylö är en stilren täcksida för din bastu. Täcksidan passar i miljöer där bastulavarna inte avslutas mot en vägg eller annan plats där fästpunkter saknas.
Denna täcksida finns i flera utföranden.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Tylö |
| Art.Nr. | 90394528T |
| Utförande | Hög, Låg |
| Bredd | 446, 598 mm |
| Djup | 66 mm |
| Höjd | 475, 857 mm |
| Serie | Classic |
| Typ | Täcksida |
| Material | Al |
| Yta | Hyvlad |
| Storlek | 66x446, 66x598 mm |
