Termometer Harvia
Rek. pris 425 kr
273 kr
Se priset!

Termometer Harvia
273 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Termometer från Harvia. Termometer Harvia har en tydlig display som låter dig kontrollera temperaturen med ett ögonkast.
Varumärke
HarviaBeskrivning
Termometer från Harvia. Termometer Harvia har en tydlig display som låter dig kontrollera temperaturen med ett ögonkast.
Recensioner
Mia SVerifierad köpare
för 2 år sedanFunkar som den ska.
+ Snygg
Egenskaper
| Varumärke | Harvia |
| Art.Nr. | SAC92000 |
| Bredd | 130 mm |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 130 mm |
| Färg | Trä |
| Vikt | 0,1 kg |
| Typ | Termometer |
| EAN-nr | 6417659004275 |

