Vattenvärmare Harvia Legend 25L
4 724 kr
4 522 krSänkt pris!

Legend 25L
4 522 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vattenvärmare Harvia Legend 25L värmer snabbt upp vattnet. Behållaren rymmer 25 liter och gör Legend bastuugnen till kungen över alla andra stugbastur. Kranen till vattenvärmaren kan flyttas till ett mindre varmt ställe.
Varumärke
HarviaBeskrivning
Vattenvärmare Harvia Legend 25L värmer snabbt upp vattnet. Behållaren rymmer 25 liter och gör Legend bastuugnen till kungen över alla andra stugbastur. Kranen till vattenvärmaren kan flyttas till ett mindre varmt ställe.
Egenskaper
| Varumärke | Harvia |
| Art.Nr. | WP250LD |
| Bredd | 360 mm |
| Djup | 360 mm |
| Höjd | 910 mm |
| Vikt | 10,9 kg |
| Produkttyp | Vattenvärmare |
| EAN-nr | 6417659019316 |

