Bidé Lavabo Glomp Golvstående BTW
Rek. pris 6 659 kr
fr.4 899 kr
Se priset!
Välj variant

Glomp Golvstående BTW
4 899 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bidé Lavabo Glomp i en ny och elegant italiensk design. Den golvstående bidén är en Back To Wall (BTW) vilket möjliggör för extra utrymme.
Varumärke
LavaboBeskrivning
Bidé Lavabo Glomp i en ny och elegant italiensk design. Den golvstående bidén är en Back To Wall (BTW) vilket möjliggör för extra utrymme.
OBS! Armatur och universal pop-up bottenventil måste köpas separat.
Kombinera gärna tillsammans med Toalettstol i serien Glomp från Lavabo.
Övrigt
- Yta: Glaserad, blank
- Bottenventil ingår: Nej
- Dold montering: Ja
Kombinera gärna tillsammans med Toalettstol i serien Glomp från Lavabo.
Övrigt
- Yta: Glaserad, blank
- Bottenventil ingår: Nej
- Dold montering: Ja
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Lavabo |
| Montering | Skruvas |
| Bottenventil | Nej |
| Material | Porslin |
| Serie | Glomp |
| Produkttyp | Bidé |
| Djup | 510 mm |
| Höjd | 425 mm |
| Sitthöjd | 425 mm |
| Bredd | 365 mm |
| Färg | Matt Grå, Matt Svart, Mattvit, Vit |
