Dusch- och Badkarsblandare Tapwell EVM020-150
Välj variant
EVM020-150
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 arbetsdagar.
Varumärke
TapwellBeskrivning
Dusch- och badkarsblandare Tapwell EVM020-150 med tryckbalanserad termostat och svängbar pip.
Installation
Vid installation måste ledningarna fram till blandarna renspolas innan montering.
Rengöring
Installation
Rengöring
Egenskaper
| Varumärke | Tapwell |
| Serie | EVM |
| Produkttyp | Dusch & Badkarsblandare 2 vägs, Dusch/Badkarsblandare Takdusch |
| Färg | Bronze, Brushed Black Chrome, Krom, Mässing |
| Grepp | Ettgreppsblandare |
| Bredd | 302 mm |
| Djup | 192 mm |
| CC-mått | 150 mm |