Dusch- och Badkarsblandare Tapwell EVM020-160
Välj variant
EVM020-160
TapwellBeskrivning
Dusch- och badkarsblandare EVM020-160 med tryckbalanserad termostat och svängbar pip.
| Varumärke | Tapwell |
| Serie | EVM |
| Produkttyp | Dusch/Badkarsblandare Takdusch |
| Färg | Honey Gold, Mässing |
| Grepp | Ettgreppsblandare |
| Bredd | 302 mm |
| Djup | 192 mm |
| CC-mått | 160 mm |