Blandarfäste Trio Perfekta För Dold Rördragning150 cc, För 12/15 Cu
600 kr
Vald variant
CC-mått:
150 mm
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Trio PerfektaBeskrivning
Blandarfäste För Dold Rördragning från Trio Perfekta för installation av duscharmaturer.
Blandarfäste Trio Perfekta 150 C/C dold rördragning. G3/4 europamodell. Kopplingar ingår i förpackningen. Mått: 220x60 mm inklusive VVS-skruv. 12/15 cu, förkromad mässing.
Egenskaper
| Varumärke | Trio Perfekta |
| Art.Nr. | 193011 |
| Produkttyp | Blandarfäste |
| Färg | Krom |
| Höjd | 60 mm |
| Bredd | 220 mm |
| Vikt | 0,1 kg |
| CC-mått | 150 mm |
| Anslutning | För 12/15 Cu |
| Material | Mässing |
| Rördragning | Dold |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| EAN-nr | 7320129734864 |

