Blandarfäste Hafa för Utanpåliggande Rör 40 ccSvart, 160 cc
Rek. pris 2 090 kr
1 164 kr
1 138 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Svart
Bredd:
190 mm

för Utanpåliggande Rör 40 cc
Svart, 160 cc
1 138 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Blandarfäste för utanpåliggande rördragning med anslutningsrör i 40 cc. Tillverkad i mässing. Anslutning mot blandare M26x1,5 och anslutning till inlopp G15, för både plan- och kontätning. Modellen är vändbar. VVS-skruv och täcklock till skruvhålen ingår.
Varumärke
HafaBeskrivning
Blandarfäste för utanpåliggande rördragning med anslutningsrör i 40 cc. Tillverkad i mässing. Anslutning mot blandare M26x1,5 och anslutning till inlopp G15, för både plan- och kontätning. Modellen är vändbar. VVS-skruv och täcklock till skruvhålen ingår.
Skötselråd
Ta dagligen bort tvål- och kalkrester med en fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom de kan göra bestående skada på förkromning, lackering, förgyllning etc.
Ta dagligen bort tvål- och kalkrester med en fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom de kan göra bestående skada på förkromning, lackering, förgyllning etc.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
| Art.Nr. | 1423148 |
| Typ | Blandarfäste |
| Färg | Svart |
| Höjd | 30 mm |
| Anslutning Vatten | G 1/2 |
| Bredd | 190 mm |
| CC-mått | 160 mm |
| Anslutning | M26x1,5 |
| Yta | Lackerad |
| Material | Mässing |
| EAN-nr | 7320129806417 |


