Blandarfäste Mora för Dold Rördragning
Rek. pris 791 kr
fr.447 kr
Se priset!
Välj variant

för Dold Rördragning
447 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
MoraBeskrivning
Blandarfäste för dold rördragning med väggtätning och skruvar.
Recensioner
OscarVerifierad köpare
för 2 år sedan* bra kvalitet * enkel att montera
Ebbe JVerifierad köpare
för 4 år sedanFungerar som tänkt
Sofie VVerifierad köpare
för 7 år sedanSnygga! Tekniskt vet jag inget om fästena för rörmokaren satte in dom åt oss. Men de passar bra till våra takduschset =)
Egenskaper
| Varumärke | Mora |
| Art.Nr. | 630201M |
| Serie | Fix |
| Typ | Blandarfäste |
| Färg | Krom |
| Höjd | 70 mm |
| Bredd | 230 mm |
| CC-mått | 150, 160 mm |
| Rördragning | Dold |
| Anslutning | För 12 mm koppar-rör, För 15 mm koppar-rör, För 15 mm PEX-rör, För 16 mm PEX-rör |
| Diameter | 12, 15, 16 mm |


