Blandarfäste Noro Premium DoldSvart, cc-mått: 160 mm, M26X1,5 16PEX
Rek. pris 1 295 kr
1 080 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Svart
Djup:
33 mm
Anslutning:
M26X1,5 16PEX

Premium Dold
Svart, cc-mått: 160 mm, M26X1,5 16PEX
1 080 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Blandarfäste Noro Premium Dold är ett blyfritt blandarfäste avsett för dold rördragning. Fästet är anpassat efter de nya branschreglerna 2021, med plats för tätskikt.
Varumärke
NoroBeskrivning
Blandarfäste Noro Premium Dold är ett blyfritt blandarfäste avsett för dold rördragning. Fästet är anpassat efter de nya branschreglerna 2021, med plats för tätskikt.
Skötselråd
Ta dagligen bort tvål- och kalkrester med en fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom de kan göra bestående skada på förkromning, lackering, förgyllning etc.
Ta dagligen bort tvål- och kalkrester med en fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom de kan göra bestående skada på förkromning, lackering, förgyllning etc.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Art.Nr. | 310071 |
| Serie | Premium |
| Typ | Blandarfäste |
| Färg | Svart |
| Höjd | 54 mm |
| Bredd | 210 mm |
| Djup | 33 mm |
| CC-mått | 160 mm |
| Anslutning | M26X1,5 16PEX |
| Montering | Skruvas |
| Material | Zink, Blyfri AZH-mässing |
| Yta | Matt |
| RSK-nr | 8265291 |
| EAN-nr | 7340032433692 |
