Blandarfäste Noro Premium DoldBorstad Mässing, cc-mått: 150 mm, G20 15PEX
1 495 kr
1 120 krSpara 25 %Kampanj9 tim kvar!
Vald variant
Färg:
Borstad Mässing
Djup:
34 mm
Anslutning:
G20 15PEX

Premium Dold
Borstad Mässing, cc-mått: 150 mm, G20 15PEX
1 120 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Blandarfäste Noro Premium Dold är ett blyfritt blandarfäste avsett för dold rördragning. Fästet är anpassat efter de nya branschreglerna 2021, med plats för tätskikt.
Varumärke
NoroBeskrivning
Blandarfäste Noro Premium Dold är ett blyfritt blandarfäste avsett för dold rördragning. Fästet är anpassat efter de nya branschreglerna 2021, med plats för tätskikt.
Skötselråd
Ta dagligen bort tvål- och kalkrester med en fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom de kan göra bestående skada på förkromning, lackering, förgyllning etc.
Ta dagligen bort tvål- och kalkrester med en fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom de kan göra bestående skada på förkromning, lackering, förgyllning etc.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Art.Nr. | 310080 |
| Serie | Premium |
| Typ | Blandarfäste |
| Färg | Borstad Mässing |
| Höjd | 54 mm |
| Bredd | 210 mm |
| Djup | 34 mm |
| CC-mått | 150 mm |
| Anslutning | G20 15PEX |
| Montering | Skruvas |
| Material | Zink, Blyfri AZH-mässing |
| Yta | Matt |
| RSK-nr | 8265070 |
| EAN-nr | 7340032400670 |
