Blandarfäste Noro Premium DoldBorstad Mässing, cc-mått: 160 mm, M26X1,5 16PEX
1 495 kr
1 120 krSpara 25 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Borstad Mässing
CC-mått:
160 mm
Anslutning:
M26X1,5 16PEX

Premium Dold
Borstad Mässing, cc-mått: 160 mm, M26X1,5 16PEX
1 120 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Blandarfäste Noro Premium Dold är ett blyfritt blandarfäste avsett för dold rördragning. Fästet är anpassat efter de nya branschreglerna 2021, med plats för tätskikt.
Varumärke
NoroBeskrivning
Blandarfäste Noro Premium Dold är ett blyfritt blandarfäste avsett för dold rördragning. Fästet är anpassat efter de nya branschreglerna 2021, med plats för tätskikt.
Skötselråd
Ta dagligen bort tvål- och kalkrester med en fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom de kan göra bestående skada på förkromning, lackering, förgyllning etc.
Ta dagligen bort tvål- och kalkrester med en fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom de kan göra bestående skada på förkromning, lackering, förgyllning etc.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Art.Nr. | 310079 |
| Serie | Premium |
| Typ | Blandarfäste |
| Färg | Borstad Mässing |
| Höjd | 54 mm |
| Bredd | 210 mm |
| Djup | 33 mm |
| CC-mått | 160 mm |
| Anslutning | M26X1,5 16PEX |
| Montering | Skruvas |
| Material | Zink, Blyfri AZH-mässing |
| Yta | Matt |
| RSK-nr | 8265069 |
| EAN-nr | 7340032400649 |
