Blandarfäste Svedbergs
fr.1 112 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Blandarfäste Svedbergs
1 112 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Blandarfäste från Svedbergs som kan kombineras med alla badkars och termostatblandare 150 eller 160 cc. Passar till 16 mm pex rör.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Blandarfäste från Svedbergs som kan kombineras med alla badkars och termostatblandare 150 eller 160 cc. Passar till 16 mm pex rör.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 97021S |
| Typ | Blandarfäste |
| Färg | Blyertssvart, Krom, Mattsvart |
| Höjd | 60 mm |
| Anslutning Vatten | G1/2 |
| Bredd | 210 mm |
| Djup | 30 mm |
| CC-mått | 150, 160 mm |
| Material | Metall |
| Rördragning | Dold |



