Blandarfäste Tapwell Designline 16pex för 160 CC
Rek. pris 895 kr
fr.596 kr
Välj variant

Designline 16pex för 160 CC
596 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Blandarfäste Tapwell Designline 16pex för dold rördragning för 160 cc-blandare, 16 mm pex. Matcha färgen på blandarfästet med din blandare.
Varumärke
TapwellBeskrivning
Blandarfäste Tapwell Designline 16pex för dold rördragning för 160 cc-blandare, 16 mm pex. Matcha färgen på blandarfästet med din blandare.
Recensioner
TeresaVerifierad köpare
för 2 månader sedanPassar perfekt ihop med andra produkter från Tapwell
Göran HVerifierad köpare
för 4 månader sedanAnvände den inte.
Egenskaper
| Varumärke | Tapwell |
| Art.Nr. | 9428259T |
| Serie | Designline |
| Typ | Blandarfäste |
| Färg | Black Chrome, Bronze, Brushed Black Chrome, Brushed Nickel, Honey Gold, Koppar, Krom, Mattsvart, Mässing |
| Bredd | 210 mm |
| CC-mått | 160 mm |
| Anslutning | För 16 mm pex rör |
| Material | Mässing |
| Rördragning | Dold |
| Tillverkarens Art.Nr. | 9425498, 9426564, 9428259, 9428260, 9428261, 9428262, 9428263, 9428264, 9428265 |
