Blandarfäste Trio Perfekta För Dold Rördragning
fr.600 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Trio PerfektaBeskrivning
Blandarfäste För Dold Rördragning från Trio Perfekta för installation av duscharmaturer.
Blandarfästet finns i flera utföranden.
Egenskaper
| Varumärke | Trio Perfekta |
| Produkttyp | Blandarfäste |
| Färg | Krom |
| Höjd | 60 mm |
| Bredd | 220 mm |
| Vikt | 0,1 kg |
| Anslutning | För 12/15 Cu |
| Material | Mässing |
| Rördragning | Dold |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| CC-mått | 150, 160 mm |

