Blandarfäste Trio Perfekta Rostfritt för Dold Rördragning 150cc16x2,0-2,2 Pex, Alupex och Pb-rör
Rek. pris 933 kr
479 kr
Se priset!
Vald variant
Anslutning:
16x2,0-2,2 Pex, Alupex och Pb-rör

Rostfritt för Dold Rördragning 150cc
16x2,0-2,2 Pex, Alupex och Pb-rör
479 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stabilt blandarfäste 150cc för dold rördragning, i hållfast blankpolerat rostfritt stål. Ansluter med G20 till blandare och har inkluderade demonterbara kopplingar och VVS-skruv ingår. Fästet är anpassat till nya branschregler 2021 med plats för tätskikt. Skruvhål: 90cc.
Varumärke
Trio PerfektaBeskrivning
Stabilt blandarfäste 150cc för dold rördragning, i hållfast blankpolerat rostfritt stål. Ansluter med G20 till blandare och har inkluderade demonterbara kopplingar och VVS-skruv ingår. Fästet är anpassat till nya branschregler 2021 med plats för tätskikt. Skruvhål: 90cc.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Trio Perfekta |
| Art.Nr. | 978017 |
| Produkttyp | Blandarfäste |
| Färg | Krom |
| Höjd | 60 mm |
| Bredd | 220 mm |
| Djup | 14 mm |
| CC-mått | 150 mm |
| Anslutning | 16x2,0-2,2 Pex, Alupex och Pb-rör |
| Rördragning | Dold |
| Material | Rostfri |
| RSK-nr | 8265221 |
| EAN-nr | 7320129780175 |

