Blandarfäste Vatette V6 150 cc
fr.512 kr
Se priset!
Välj variant

V6 150 cc
512 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
VatetteBeskrivning
Blandarfäste från Vatatte. V6 150 cc.
Blandarfäste 150 cc med inbyggd dränering. Blandarfästet är förkromat rostfritt stål för att harmonisera med blandaren. Plats för tätskikt enligt branschregler 2021. Ej demonterbar. Dy15x2,5 för PEX, PE-RT, PB, PEM-rör samt Multilayer-rör.
Egenskaper
| Varumärke | Vatette |
| Serie | V6 |
| Produkttyp | Blandarfäste |
| Färg | Krom, Svart Matt |
| Utförande | Plast 15,16mm, R20x1,5x15x2,5mm, R20x1,5x16x2,0-2,25mm |
| Höjd | 60 mm |
| Bredd | 210 mm |
| CC-mått | 150 mm |

