Blandarfäste Vatette V6 160 cc
fr.520 kr
Se priset!
Välj variant

V6 160 cc
520 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
VatetteBeskrivning
Blandarfäste från Vatatte. V6 160 cc.
Blandarfäste V6 160 cc dold rördragning, förkromad rostfritt stål lackerad i mattsvart. Plats för tätskikt enligt branschregler 2021. Demonteras enkelt från väggen utan specialverktyg. Kopplingsset plast Dy15/16, koppar Dy12/15.
Egenskaper
| Varumärke | Vatette |
| Serie | V6 |
| Produkttyp | Blandarfäste |
| Färg | Krom, Mattsvart |
| Utförande | Cu 12,15mm Plast 15,16mm, M26x1,5x15x2,5mm, M26x1,5x16x2,0-2,25mm |
| Höjd | 60 mm |
| Bredd | 220 mm |
| CC-mått | 160 mm |

