Badkarsblandare Tapwell Evo EVM026-160
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
Evo EVM026-160
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
| Varumärke | Tapwell |
| Art.Nr. | 337045 |
| Serie | Evo |
| Produkttyp | Badkarsblandare |
| Piputsprång | 165 mm |
| Grepp | Tvågreppsblandare |
| Svängbar Pip | Ja |
| Bredd | 302 mm |
| Djup | 242 mm |
| CC-mått | 160 mm |