Krom Silver
4 495 kr

Krom Silver
4 495 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
TapwellBeskrivning
Dusch- och Badkarsblandare Tapwell EVM022-150 är en tvågreppsblandare i krom med svängbar pip.
Egenskaper
| Varumärke | Tapwell |
| Art.Nr. | 9418933 |
| Serie | EVO |
| Produkttyp | Badkarsblandare |
| Färg | Krom |
| Grepp | Tvågreppsblandare |
| Bredd | 302 mm |
| Piputsprång | 175 mm |
| CC-mått | 150 mm |
| Material | Mässing |
| Utlopp | Nedåt |
| Duschanslutning | G 1/2 |
| Längd | 97 mm |
| Handdusch | Nej |
| Termostat | Ja |
| RSK-nr | 8362084 |
| EAN-nr | 7350004672493 |

