Dusch- och Badkarsblandare Tapwell EVM022-150
Välj variant
EVM022-150
TapwellBeskrivning
Dusch- och Badkarsblandare Tapwell EVM022-150 är en tvågreppsblandare i krom med svängbar pip.
| Varumärke | Tapwell |
| Serie | EVO |
| Produkttyp | Badkarsblandare |
| Färg | Borstad Black Chrome, Borstad Nickel, Mattsvart |
| Piputsprång | 175 mm |
| Grepp | Tvågreppsblandare |
| Bredd | 302 mm |
| CC-mått | 150 mm |
| Material | Mässing |
| Utlopp | Nedåt |
| Duschanslutning | G 1/2 |
| Längd | 97 mm |