Mattsvart
7 495 kr
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Mattsvart
7 495 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dusch- och badkarsblandare Tapwell EVO EVM026 är en tvågrepps tryckbalanserad termostatblandare med handdusch, svängbar pip och användarvänliga vred. Det som medföljer är en dushblandare, handdusch, duschslang och handduschhållare.
Varumärke
TapwellBeskrivning
Dusch- och badkarsblandare Tapwell EVO EVM026 är en tvågrepps tryckbalanserad termostatblandare med handdusch, svängbar pip och användarvänliga vred. Det som medföljer är en dushblandare, handdusch, duschslang och handduschhållare.
Egenskaper
| Varumärke | Tapwell |
| Art.Nr. | 389546 |
| Produkttyp | Badkarsblandare |
| Färg | Svart Matt |
| Grepp | Tvågreppsblandare |
| Bredd | 302 mm |
| Djup | 192 mm |
| Montering | För vägg |
| Piputsprång | 115 mm |
| CC-mått | 150 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 9420360 |
| Material | Mässing |
| Utlopp | Nedåt |
| Duschanslutning | G 1/2 |
| Handdusch | Ja |
| Termostat | Ja |
| RSK-nr | 8362100 |
| EAN-nr | 7350004677023 |
