Dusch- och Badkarsblandare Tapwell EVM026-150
Välj variant
EVM026-150
TapwellBeskrivning
Komplettera med ett matchande blandarfäste.
Om ytorna
- Mässing är ett material som med tiden får en vacker patina men kan putsas upp med mässingsputs.
Rengöring
Om ytorna
| Varumärke | Tapwell |
| Serie | EVO |
| Produkttyp | Badkarsblandare, Dusch- och Badkarsblandare |
| Färg | Borstad Black Chrome, Borstat Krom, Brons |
| Piputsprång | 115 mm |
| Grepp | Tvågreppsblandare |
| Bredd | 302 mm |
| Djup | 192 mm |
| CC-mått | 150 mm |
| Utlopp | Nedåt |
| Material | Mässing |
| Duschanslutning | G 1/2 |
| Montering | För vägg |
| Termostat | Ja |
| Handdusch | Ja |
| Längd | 97 mm |