Duschblandare Bathlife BrusaMatt Svart, 160 CC
2 999 kr
769 krSpara 74 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Matt Svart
Bredd:
305 mm
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Brusa
Matt Svart, 160 CC
769 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Duschblandare Bathlife Brusa är en modern tryckbalanserad blandare med en häftigt design som passar till de flesta badrum. Materialvalet är av högsta kvalité.
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Duschblandare Bathlife Brusa är en modern tryckbalanserad blandare med en häftigt design som passar till de flesta badrum. Materialvalet är av högsta kvalité.
OBS! Produkten är känslig för starkare rengöringsmedel med t.ex. syror.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | 401053034 |
| Serie | Brusa |
| Typ | Duschblandare |
| Färg | Matt Svart |
| Höjd | 60 mm |
| Grepp | Tvågreppsblandare |
| Bredd | 305 mm |
| Djup | 89 mm |
| CC-mått | 160 mm |
| Vikt | 2,3 kg |
| Montering | För vägg |
| Utlopp | Nedåt |
| Duschanslutning | G 1/2 |
| Handdusch | Nej |
| Termostat | Ja |
| Takdusch | Nej |
| EAN-nr | 7330027148793 |




