Duschblandare Bathlife BrusaMatt Svart, 150 CC
Rek. pris 3 199 kr
3 189 kr
1 999 krSpara 37 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Matt Svart
Bredd:
298 mm
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Brusa
Matt Svart, 150 CC
1 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Duschblandare Bathlife Brusa är en modern tryckbalanserad blandare med en häftigt design som passar till de flesta badrum. Materialvalet är av högsta kvalité.
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Duschblandare Bathlife Brusa är en modern tryckbalanserad blandare med en häftigt design som passar till de flesta badrum. Materialvalet är av högsta kvalité.
OBS! Produkten är känslig för starkare rengöringsmedel med t.ex. syror.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | 40897774 |
| Serie | Brusa |
| Typ | Duschblandare |
| Färg | Matt Svart |
| Höjd | 60 mm |
| Grepp | Tvågreppsblandare |
| Bredd | 298 mm |
| Djup | 89 mm |
| CC-mått | 150 mm |
| Vikt | 2,3 kg |
| Montering | För vägg |
| Utlopp | Nedåt |
| Duschanslutning | G 1/2 |
| Handdusch | Nej |
| Termostat | Ja |
| Takdusch | Nej |
| RSK-nr | 8351418 |
| EAN-nr | 7330027159393 |










