Duschblandare Hafa Mix Round
fr.3 450 kr
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Mix Round
3 450 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Kromad termostatblandare från Hafa med skållningsspärr och HeatProtection vilket innebär att blandarkroppen är värmeskyddad och förhindrar att du bränner dig. Finns i CC-mått 150 och 160.
Varumärke
HafaBeskrivning
Kromad termostatblandare från Hafa med skållningsspärr och HeatProtection vilket innebär att blandarkroppen är värmeskyddad och förhindrar att du bränner dig. Finns i CC-mått 150 och 160.
Recensioner
Siv BVerifierad köpare
för 4 månader sedanUtmärkt funktion. Kvalitet som känns.
MariaVerifierad köpare
för 1 år sedanSnygg! Glöm bara inte beställa ett blandarfäste. Var tydligen krav enligt rörmokaren.
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
| Art.Nr. | 1381735H |
| Serie | Mix |
| Typ | Duschblandare |
| Färg | Krom |
| Höjd | 40 mm |
| Grepp | Tvågreppsblandare |
| Bredd | 293 mm |
| CC-mått | 150, 160 mm |
| Vikt | 1,5 kg |
| Utlopp | Nedåt |
| Termostat | Ja |
| Duschanslutning | G 3/4, M26 |
