Avstängningsventil Axor One
5 750 kr
inbyggnadsdelInbyggnadsdel Axor One till 45771000
2 981 kr
One
5 750 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
AxorBeskrivning
Avstängningsventil Axor One från Axor är en avstängningsventil för inbyggnad.
Övrigt
- Komfortabelt att öppna och stänga av vattnet med den stora Select vredet
- Anslutningstyp: inbyggnadsdel
- För 1 funktion
- Material: metall
- OBS! inbyggnadsdel tillkommer
Rengöring
För att rengöra din Axor produkt, torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas. Smuts och avlagringar av kalk kan tas bort med ättika eller en svag lösning av syra, du kan lämna den att verka för en kort stund och skölj sedan med rikligt med vatten.
- Komfortabelt att öppna och stänga av vattnet med den stora Select vredet
- Anslutningstyp: inbyggnadsdel
- För 1 funktion
- Material: metall
- OBS! inbyggnadsdel tillkommer
Rengöring
För att rengöra din Axor produkt, torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas. Smuts och avlagringar av kalk kan tas bort med ättika eller en svag lösning av syra, du kan lämna den att verka för en kort stund och skölj sedan med rikligt med vatten.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Axor |
| Art.Nr. | 45771000 |
| Serie | One |
| Typ | Avstängningsventil |
| Färg | Krom |
| Höjd | 120 mm |
| Bredd | 120 mm |
| Djup | 34 mm |
| Garanti | 5 år |
| Material | Metall |
| RSK-nr | 8295373 |
| EAN-nr | 4011097789903 |


