Avstängningsventil Hansgrohe för Inbyggnad
Rek. pris 1 678 kr
1 056 kr
Se priset!

för Inbyggnad
1 056 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Avstängningsventil för Inbyggnad från Hansgrohe är en avstängningsventil för montering med inbyggnadsdel.
Varumärke
HansgroheBeskrivning
Avstängningsventil för Inbyggnad från Hansgrohe är en avstängningsventil för montering med inbyggnadsdel.
Rengöring
För att rengöra din Hansgrohe produkt, torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas. Smuts och avlagringar av kalk kan tas bort med ättika eller en svag lösning av syra, du kan lämna den att verka för en kort stund och skölj sedan med rikligt med vatten.
För att rengöra din Hansgrohe produkt, torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas. Smuts och avlagringar av kalk kan tas bort med ättika eller en svag lösning av syra, du kan lämna den att verka för en kort stund och skölj sedan med rikligt med vatten.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hansgrohe |
| Art.Nr. | 15972000 |
| Typ | Avstängningsventil |
| Färg | Krom |
| Höjd | 68 mm |
| Bredd | 68 mm |
| Djup | 63 mm |
| Garanti | 5 år |
| Material | Mässing |
| RSK-nr | 8310226 |
| EAN-nr | 4011097487960 |

