Bottenventil Toniton x Tapwell Arch Pop Up
fr.1 395 kr
Välj variant

Arch Pop Up
1 395 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bottenventil Toniton x Tapwell är en universal bottenventil som finns i olika färger. Öppnas och stängs genom att trycka på locket.
Varumärke
TapwellBeskrivning
Bottenventil Toniton x Tapwell är en universal bottenventil som finns i olika färger. Öppnas och stängs genom att trycka på locket.
Komplettera med Arch Tvättställsblandare.
Egenskaper
| Varumärke | Tapwell |
| Serie | Arch |
| Produkttyp | Bottenventil |
| Färg | Ash Green, Deep Blue, Greige, Reddish Brown |
| Höjd | 70 mm |
| Bredd | 63 mm |
| Djup | 63 mm |
| Material | Mässing |
