Inbyggnadsdel Axor Citterio E Trio Grundset
4 670 kr
Se priset!

Citterio E Trio Grundset
4 670 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
AxorBeskrivning
Inbyggnadsdel Axor Citterio E Trio Grundset från Axor är en inbyggnadsdel för Trioventil.
Övrigt
- För 2 funktioner
- 1 ingång/2 utgångar
- Samtidig användning av 2 funktioner
- Anslutningsgänga G ¾
- Horisontell eller vertikal montering
- Ljudbortkopplad montering
- Används samtidigt i direkt förening som vattenslangar resp. måttnoggrann montering
- För 2 funktioner
- 1 ingång/2 utgångar
- Samtidig användning av 2 funktioner
- Anslutningsgänga G ¾
- Horisontell eller vertikal montering
- Ljudbortkopplad montering
- Används samtidigt i direkt förening som vattenslangar resp. måttnoggrann montering
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Axor |
| Art.Nr. | 36770180 |
| Serie | Citterio |
| Produkttyp | Inbyggnadsdel |
| Färg | Mässing |
| Höjd | 130 mm |
| Bredd | 100 mm |
| Djup | 132 mm |
| Material | Mässing |
| Duschanslutning | G 3/4 |
| Garanti | 5 år |
| RSK-nr | 8310367 |
| EAN-nr | 4011097779324 |


