Inbyggnadsdel Axor One till 45771000
Rek. pris 3 877 kr
2 981 kr
2 908 krSänkt pris!

One till 45771000
2 908 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
AxorBeskrivning
Inbyggnadsdel Axor One till 45771000 från Axor är en inbyggnadsdel för avstängningsventil.
Övrigt
- Flödesmängd vid fritt flöde: 30 l/minut
- Anslutning från vänster eller höger
- Ljudbortkopplad montering
- Används samtidigt i direkt förening som vattenslangar resp. måttnoggrann montering
- Flödesmängd vid fritt flöde: 30 l/minut
- Anslutning från vänster eller höger
- Ljudbortkopplad montering
- Används samtidigt i direkt förening som vattenslangar resp. måttnoggrann montering
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Axor |
| Art.Nr. | 45770180 |
| Serie | One |
| Produkttyp | Inbyggnadsdel |
| Färg | Mässing |
| Höjd | 65 mm |
| Bredd | 65 mm |
| Djup | 134 mm |
| Material | Mässing |
| Duschanslutning | G 1/2 |
| Garanti | 5 år |
| RSK-nr | 8351043 |
| EAN-nr | 4011097789910 |


