Inbyggnadsdel Hansgrohe för 3-håls Blandare
Rek. pris 12 192 kr
10 674 kr
Se priset!

för 3-håls Blandare
10 674 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HansgroheBeskrivning
Inbyggnadsdel Hansgrohe för 3-håls blandare för badkarskant.
Övrigt
- STA 1657
- Ljudklass: I
- Flödesklass: C, B
- Anslutningsgänga: G 1/2
- Maximal utdragningslängd handdusch: 1,10 m
- Bestående av: inbyggnadsdel, duschslang, Secubox
- STA 1657
- Ljudklass: I
- Flödesklass: C, B
- Anslutningsgänga: G 1/2
- Maximal utdragningslängd handdusch: 1,10 m
- Bestående av: inbyggnadsdel, duschslang, Secubox
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hansgrohe |
| Art.Nr. | 13437180 |
| Produkttyp | Inbyggnadsdel |
| Färg | Röd |
| Höjd | 75 mm |
| Bredd | 155 mm |
| Djup | 11 mm |
| Material | Mässing |
| Duschanslutning | G 1/2 |
| Garanti | 5 år |
| RSK-nr | 8310298 |
| EAN-nr | 4011097660837 |


