Inbyggnadsdel Hansgrohe för Trio Omkastare/Avstängningsventil
2 965 kr

för Trio Omkastare/Avstängningsventil
2 965 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Inbyggnadsdel för Trio Omkastare/Avstängningsventil från Hansgrohe är en inbyggnadsdel som används vid inbyggning av duschar.
Varumärke
HansgroheBeskrivning
Inbyggnadsdel för Trio Omkastare/Avstängningsventil från Hansgrohe är en inbyggnadsdel som används vid inbyggning av duschar.
Övrigt
- För 2 funktioner
- Samtidig användning av 2 funktioner funktioner
- Passar till alla Trio färdigset
- Flödesmängd: 65 l/min
- För 2 funktioner
- Samtidig användning av 2 funktioner funktioner
- Passar till alla Trio färdigset
- Flödesmängd: 65 l/min
Egenskaper
| Varumärke | Hansgrohe |
| Art.Nr. | 16982180 |
| Serie | Trio |
| Produkttyp | Inbyggnadsdel |
| Färg | Mässing |
| Höjd | 96 mm |
| Bredd | 82 mm |
| Djup | 104 mm |
| Material | Mässing |
| Duschanslutning | G 3/4 |
| Garanti | 5 år |

