Inbyggnadsdel Hansgrohe till Rainmaker 400/400 1 jet
2 230 kr

till Rainmaker 400/400 1 jet
2 230 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HansgroheEgenskaper
| Varumärke | Hansgrohe |
| Art.Nr. | 26254180 |
| Serie | Raindance |
| Produkttyp | Inbyggnadsdel |
| Färg | Vit |
| Höjd | 344 mm |
| Bredd | 344 mm |
| Djup | 95 mm |
| Material | Frigolit/Metall |
| Duschanslutning | G 1/2 |
| Garanti | 5 år |
| RSK-nr | 8221786 |
| EAN-nr | 4011097975696 |


