Utloppspip Gustavsberg Rak Svängbar
fr.831 kr
fr.491 krSpara 41 %Kampanj8 tim kvar!
Välj variant

Rak Svängbar
491 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
GustavsbergBeskrivning
Utloppspip från Gustavsberg. Passar de flesta blandare. Finns i flera utföranden.
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Art.Nr. | GB41650279G |
| Serie | Nautic |
| Typ | Utloppspip rak |
| Färg | Krom |
| Höjd | 30 mm |
| Bredd | 115, 180, 280, 380 mm |
| Djup | 40 mm |
| Anslutning | G1/2 |
| Garanti | 2 år |
| Längd | 85, 150, 250, 350 mm |

