Handfatskran Sunwind 1-Grepps
695 kr
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

1-Grepps
695 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
SunwindBeskrivning
Kallvattenkran för bänk.
Egenskaper
| Varumärke | Sunwind |
| Art.Nr. | 623210 |
| Typ | Vattenkran |
| Färg | Nickel |
| Bottenventil | Nej |
| Grepp | Ettgreppsblandare |
| Svängbar Pip | Ja |
| Vikt | 0,3 kg |
| Djup | 9 cm |
| Höjd | 7 cm |
| EAN-nr | 8027370011575 |

