Tvättställsblandare Bathlife SpringaMatt Svart
Topptestad
Rek. pris 2 099 kr
1 849 kr
Vald variant
Färg:
Matt Svart
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Springa
Matt Svart
1 849 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställsblandare Springa från Bathlife med vackra strömlinjerformer. Tvättställsblandaren finns i flera utföranden. Passar perfekt till tvättsällskåpen från Bathlife.
För montering
Håldiametern på tvättställen ska vara mellan 32-35 mm
Teknisk data
- Varmvatten, min 50 grader, max 90 grader
- Kallvatten, min 4 grader, max 25 grader
- Arbetstryck 50-1000 kpa
- Rekommenderat tryck 100-600 kpa
För montering
Håldiametern på tvättställen ska vara mellan 32-35 mm
Teknisk data
- Varmvatten, min 50 grader, max 90 grader
- Kallvatten, min 4 grader, max 25 grader
- Arbetstryck 50-1000 kpa
- Rekommenderat tryck 100-600 kpa
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Tvättställsblandare Springa från Bathlife med vackra strömlinjerformer. Tvättställsblandaren finns i flera utföranden. Passar perfekt till tvättsällskåpen från Bathlife.
För montering
Håldiametern på tvättställen ska vara mellan 32-35 mm
Teknisk data
- Varmvatten, min 50 grader, max 90 grader
- Kallvatten, min 4 grader, max 25 grader
- Arbetstryck 50-1000 kpa
- Rekommenderat tryck 100-600 kpa
För montering
Håldiametern på tvättställen ska vara mellan 32-35 mm
Teknisk data
- Varmvatten, min 50 grader, max 90 grader
- Kallvatten, min 4 grader, max 25 grader
- Arbetstryck 50-1000 kpa
- Rekommenderat tryck 100-600 kpa
OBS! Produkten är känslig för starkare rengöringsmedel med t.ex. syror.
Dokument
Recensioner
PerVerifierad köpare
för 1 år sedanMotsvarade förväntningarna helt.
Patrick SVerifierad köpare
för 2 år sedanMycket enkel att installera.
Eva-Lis WVerifierad köpare
för 2 år sedanBlandaren var fin och det jag förväntade. Men leveransen tog alldeles för lång tid.
Tina RVerifierad köpare
för 2 år sedanRejäl och följsam blandare som är väldigt prisvärd.
VariaVerifierad köpare
för 4 år sedanJättefin och bra kvalite.
Magnus AVerifierad köpare
för 4 år sedanVäldigt snygg ihop med handfatet
Marianne OVerifierad köpare
för 5 år sedanDen är snygg, den håller tätt.
Per HVerifierad köpare
för 5 år sedanTommy DVerifierad köpare
för 6 år sedanEnkel, stilren o lagom stor
+ Bra grepp
Maria SVerifierad köpare
för 7 år sedanFin o nätt design.
Lars O G ÖVerifierad köpare
för 7 år sedanKanonsäljare som lotsade mig rätt
+ Han va super
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | 40841588 |
| Serie | Springa |
| Typ | Tvättställsblandare |
| Färg | Matt Svart |
| Höjd | 151 mm |
| Bottenventil | Nej |
| Piputsprång | 107 mm |
| Grepp | Ettgreppsblandare |
| Svängbar Pip | Nej |
| Anslutning Vatten | G 3/8 |
| Vikt | 1,5 kg |
| Topptestad | Ja |
| EAN-nr | 7330027158150 |











