Tvättställsblandare Damixa Rowan Krom med Sidodusch
2 840 kr
2 130 krSpara 25 %Kampanj68 tim kvar!
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Rowan Krom med Sidodusch
2 130 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Engrepps Tvättställsblandare Damixa Krom med toppventil är en vacker tvättställsblandare exkl bottenventil med ett öga för det funktionella.
Varumärke
DamixaBeskrivning
Engrepps Tvättställsblandare Damixa Krom med toppventil är en vacker tvättställsblandare exkl bottenventil med ett öga för det funktionella.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Damixa |
| Art.Nr. | 670300000 |
| Serie | Rowan |
| Typ | Tvättställsblandare |
| Färg | Krom |
| Höjd | 151 mm |
| Bottenventil | Nej |
| Piputsprång | 110 mm |
| Grepp | Ettgreppsblandare |
| Svängbar Pip | Nej |
| Anslutning Vatten | Ø10 mm |
| Anslutning | Soft-Pex med klack |
| Funktion | Skållningsskydd, Eco-save |
| RSK-nr | 8220142 |
| EAN-nr | 5708516802242 |

