Tvättställsblandare Duschbyggarna L.E.M. Utan LyftventilFärg: Brons
4 080 kr
3 060 krSpara 25 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Brons
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
Förväntas åter i lager 2026-05-11
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

L.E.M Tvättställsblandare från Duschbyggarna. Utan lyftventil. Finns även i flera färger. Pop-Up ventil finns som tillbehör, ingår ej.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
L.E.M Tvättställsblandare från Duschbyggarna. Utan lyftventil. Finns även i flera färger. Pop-Up ventil finns som tillbehör, ingår ej.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | 1913BR-S |
| Serie | Klassisk |
| Typ | Tvättställsblandare |
| Färg | Brons |
| Höjd | 140 mm |
| Bottenventil | Nej |
| Piputsprång | 112 mm |
| Grepp | Ettgreppsblandare |
| Anslutning Vatten | G 3/8 |
| Vikt | 1,6 kg |
| Yta | Matt |
| Håltagningsmått | 35 mm |
