Tvättställsblandare FM Mattsson Garda med Hög FotSlät ände Ø10 mm
4 493 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
FM MattssonBeskrivning
Tvättställsblandare med hög fot med mjukstängning och keramisk tätning.
Övrigt:
- Förhöjd fot.
- Mjukstängande med keramisk avstängning.
- Strålsamlare med EcoFlow sparflöde 9 l/min.
- Piputsprång: 110 mm.
- Håltagning: Ø32–35 mm.
- Förhöjd fot.
- Mjukstängande med keramisk avstängning.
- Strålsamlare med EcoFlow sparflöde 9 l/min.
- Piputsprång: 110 mm.
- Håltagning: Ø32–35 mm.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | FM Mattsson |
| Art.Nr. | 9651-0000 |
| Serie | Garda |
| Färg | Krom |
| Höjd | 342 mm |
| Bottenventil | Nej |
| Grepp | Ettgreppsblandare |
| Svängbar Pip | Ja |
| Anslutning Vatten | Ø10 mm |
| Piputsprång | 110 mm |
| Funktion | EcoFlow |
| RSK-nr | 8235393 |
| EAN-nr | 7391887229428 |


