Tvättställsblandare Macro Design Reno Hög
fr.5 385 kr
fr.3 770 krSpara 30 %Kampanj
Välj variant

Reno Hög
3 770 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Tvättställsblandare Macro Design Reno Hög med förmonterade slangar och gängstång.
Finns i flera färger och två storlekar: hög och låg.
Information:
- Mycket enkel installationa
- Sintef-godkänd och uppfyller kraven till Säkert Vatten
Information:
- Mycket enkel installationa
- Sintef-godkänd och uppfyller kraven till Säkert Vatten
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | BHRHGMM |
| Serie | Reno |
| Typ | Tvättställsblandare |
| Färg | Borstad, Borstad Mässing, Guld, Gun Metal, Krom, Svart Matt |
| Höjd | 315 mm |
| Bottenventil | Nej |
| Piputsprång | 185 mm |
| Svängbar Pip | Nej |
| Anslutning Vatten | G 3/8" (R10) |
| Handtag | Ettgreppsblandare |
| Material | Mässing |

