Tvättställsblandare Macro Design Reno LågBorstad Mässing
6 045 kr
4 230 krSpara 30 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Borstad Mässing

Reno Låg
Borstad Mässing
4 230 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Tvättställsblandare Macro Design Reno Låg med förmonterade slangar och gängstång.
Finns i flera färger och två storlekar: hög och låg.
Information:
- Mycket enkel installationa
- Sintef-godkänd och uppfyller kraven till Säkert Vatten
Information:
- Mycket enkel installationa
- Sintef-godkänd och uppfyller kraven till Säkert Vatten
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | BHRLMA |
| Serie | Reno |
| Typ | Tvättställsblandare |
| Färg | Borstad Mässing |
| Höjd | 180 mm |
| Bottenventil | Nej |
| Piputsprång | 130 mm |
| Svängbar Pip | Nej |
| Anslutning Vatten | G 3/8" (R10) |
| Handtag | Ettgreppsblandare |
| Material | Mässing |
| RSK-nr | 8275772 |
| EAN-nr | 7332512249695 |

