Tvättställsblandare Macro Design TaroKrom
2 385 kr
1 670 krSpara 30 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Krom

Taro
Krom
1 670 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Tvättställsblandare Macro Design Taro med förmonterade slangar och gängstång.
Information:
- Anti Swirl slang
- Mycket enkel installation
- Sintef-godkänd och uppfyller kraven till Säkert Vatten
- Anti Swirl slang
- Mycket enkel installation
- Sintef-godkänd och uppfyller kraven till Säkert Vatten
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | BHTLKR |
| Serie | Taro |
| Typ | Tvättställsblandare |
| Färg | Krom |
| Höjd | 171 mm |
| Bottenventil | Nej |
| Piputsprång | 120 mm |
| Svängbar Pip | Nej |
| Anslutning Vatten | G 3/8" (R10) |
| Handtag | Ettgreppsblandare |
| Material | Mässing |
| RSK-nr | 8275751 |
| EAN-nr | 7332512249480 |

